Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Úspěchy v krajských kolech biologické olympiády

 
 
 
 

Úspěchy v krajských kolech biologické olympiády

Mimořádných výsledků dosáhli naši studenti ve všech krajských kolech biologické olympiády. Podařilo se jim vyhrát ve všech kategoriích, kromě toho celkem 21 studentů se stalo úspěšnými řešiteli této soutěže na krajské úrovni.

V krajském kole kat. A naše škola obsadila první tři místa. Vít Bureš (8.A) z prvního místa a Terezie Kohlerová (8.A) z druhého místa postoupili do národního kola. V tomto kole byli oba studenti úspěšnými řešiteli a Vítek se dostal do užšího výběru pro mezinárodní olympiádu. Na třetím místě pak skončil Václav Kheil (3.G). Mezi další úspěšné řešitele krajského kola patřili: Daniel Pek (8.B), Zdeněk Šimon (8.A) a Kristýna Fialová (3.G).

Krajské kolo kat. Bvyhrála studentka Kateřina Marešová (4.A). Eliška Frolová (5.B) a Eva Vysloužilová (6.B) se staly úspěšnými řešiteli tohoto kola.

Daniel Čičovský (3.B) vyhrál s přehledem krajské kolo kat. C, stejně tak jako krajské kolo poznávání rostlin a živočichů. Mezi úspěšnými řešiteli BiO kat. C v krajském kole byli Sára Melicharová (4.A), Johana Maytáštíková (4.B), Lukáš Petráň (4.B), Veronika Horáková (4.B), Jan Maňaska (3.B), Anežka Zamouřilová (3.B)

Nejmladší kategorii BiO - D vyhrála Kateřina Voženílková (2.B). K úspěšným řešitelům tohoto kola patřili Bára Klusáková, Kateřina Dohnalová, Ondřej Netopil, Anna Maříková (všichni 2.B).

Studentům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

 

Výsledkové listiny jednotlivých kol ke stažení zde.

 

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Biologicko-výtvarný projekt v Krkonoších