Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Záznam online besedy - Náhorní Karabach - výzva k pomoci

 
 
 
 

Pokud byste chtěli pomoci uprchlíkům a postiženým z války o Náhorní Karabach (Arcach), můžete poslat příspěvek na sbírkový účet Charity ČR na pomoc Arménii, č. ú. 55660022/0800 u České spořitelny, VS 157 (více informací ke sbírce) nebo na účet organizace Člověk v Tísni.

Válka dronů a propagandy. Příběh Arménů právě tragicky završil další dějství nekonečného příběhu plného utrpení a velmocenských zájmů. Ázerbajdžán s Tureckem jásají. A co Rusko? Také s obavami sledujete toto aktuální drama? Fotograf Stanislav Krupař se minulý týden z Náhorního Karabachu vrátil, možná jen na skok a ve středu 18. 11. 2020 v 15:00 bude své fotografie vysílat a s námi besedovat přímo z chladnoucího bojiště. Připojte se k tomuto jedinečnému setkání (odkaz níže na stránce). Můžeme se těšit na krátký geopolitický úvod od kolegy Miroslava Čapka a následně především na fotografie a příběhy významného dokumentárního fotografa Stanislava Krupaře. http://www.krupar.com/about.htm.
Zveme všechny studenty, rodiče, přátele školy i zainteresovanou netrollující veřejnost. Otázky na našeho hosta můžete klást prostřednictvím chatu nebo přímo v druhé části besedy.
 

Místo odkazu na přihlášení ke schůzce naleznete níže odkaz na záznam besedy. Do 17. minuty hovoří Miroslav Čapek, od 17. minuty Stanislav Krupař.

 

 
 
 

Video

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Biologicko-výtvarný projekt v Krkonoších