Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Volba seminářů, dalších cizích jazyků a estetických výchov

 
 
 
 

Volba dalšího cizího jazyka
Žáci prim si volí další cizí jazyk, který bude v jejich učebním plánu od sekundy až do oktávy. Nabízíme volbu ze tří jazyků – francouzského, německého a španělského. Přihlášky podepsané zákonnými zástupci odevzdají studenti svým třídním učitelkám do pátku 22. 2. 2019.

Volba estetické výchovy
Žáci kvart si volí hudební nebo výtvarnou výchovu, která bude v jejich učebním plánu v kvintě a v sextě. Přihlášky podepsané zákonnými zástupci odevzdají studenti svým třídním učitelkám do pátku 22. 2. 2019.

Volba seminářů pro školní rok 2019/2020 – septima
Zvolte si tři předměty tak, aby nebyly ve stejné skupině nabízených volitelných předmětů. Volbu proveďte do 22. února 2019. Přihlášku předejte svému třídnímu učiteli. Když v tomto termínu přihlášku neodevzdáte, budou vám semináře přiděleny.

Volba seminářů pro školní rok 2019/2020 – oktáva
Zvolte si dva předměty tak, aby nebyly ve stejné skupině nabízených volitelných předmětů. Volbu proveďte do 22. února 2019. Přihlášku předejte svému třídnímu učiteli. Když si v tomto termínu semináře nezvolíte, budou vám přiděleny.

 

Přihlášky a anotace seminářů naleznete níže. V případě dotazů se obracejte na zástupkyni ředitele Mgr. Ivu Štěrbovou iva.sterbova@bisgymbb.cz.

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Biologicko-výtvarný projekt v Krkonoších