Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Registrace do kurzů CTM

 
 
 
 

Vážení rodiče, milí studenti a studentky,

zveřejňujeme nabídku online kurzů Centra pro talentovanou mládež, s nímž naše gymnázium již několik let spolupracuje a jehož kurzů se naši studenti úspěšně účastní:

Centrum pro talentovanou mládež (CTM) otevírá registrace k online studiu na příští rok. CTM nabízí možnost uceleného, finančně dostupného,  mezinárodního vzdělání, ale i studium jednotlivých kurzů dle výběru studentů, online, v angličtině, a to studentům od 11 let po maturitu. CTM nabízí studentům možnost vzdělávat se i mimo školu a věnovat se oboru, který je baví. A to online a v angličtině s individuální podporou instruktora. V katalogu CTM najdete kurzy programování, psychologie, biologie, historie, matematiky a spoustu dalších.

A k čemu by vám studium online bylo? Zlepšíte se v angličtině, prohloubíte si znalosti v oboru, kterému se třeba budete chtít v budoucnu profesně věnovat, připravíte se na mezinárodně uznávané AP zkoušky, které s CTM můžete skládat,  a dostanete se blíže k možnosti získat mezinárodní AP Capstone Diploma, který se uznává u přijímacích zkoušek na vysoké školy u nás i ve světě. Zkrátka budete pracovat na své úspěšné budoucnosti!

Jak se studuje na virtuální škole? Podívejte se na otázky a odpovědi online studia>>

Více informací naleznete na stránkách www.ctm-academy.cz/online.

 
 

Sdílet:

 

Zahradní slavnost BIGY + program akce

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Studentská konference