Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Objevitelské soboty na BiGy

 
 
 
 

Letos se u nás budou konat dvě pilotní Objevitelské soboty, které pořádá Centrum pro talentovanou mládež spolu s Národním institutem pro další vzdělávání (NIDV). Níže se můžete o tomto projektu dozvědět více v dopise ředitelky CTM Jeanne Bočkové. Studenti BiGy z VG, kteří by se chtěli na tomto projektu podílet (a zároveň si přivydělat), nechť se hlásí u O. Boumy.

 

Milí rodiče,

díky spolupráci s Biskupským gymnáziem a NIDV Hradec Králové plánujeme dvě pilotní Objevitelské soboty pro zvídavé děti ve věku 5 až 14 let v Hradci Králové.

Rozvojové aktivity

Pod vedením zkušených lektorů si děti budou moct vyzkoušet tvoření, chemické pokusy, programování, modelování ve 3D, historicky badatelskou činnost a mnoho dalšího. Vybrané kurzy jsou pro děti připravené v angličtině. Jsme přesvědčeni, že programy tohoto typu podporují silné stránky dětí a nabízí jim pestrá témata mimoškolního rozvoje.

Objevitelské soboty nově v Hradci Králové

Pilotní Objevitelské soboty na zkoušku proběhnou 13. dubna a 1. června za cenu 250 Kč za lekci (1,5 hod). Přihlašování spustíme v pondělí 11. března pro Objevitelskou sobotu 13. dubna. Více informací o programu najdete na webu CTM zde.

Více než 1 800 spokojených dětí

Objevitelské soboty pořádané Centrem pro talentovanou mládež (CTM) vstupují do šestého ročníku svého fungování. Od dubna 2013 přes 1 800 dětí věnovalo své soboty poznávání nejrůznějších oborů a osobnímu rozvoji. Moderní a interaktivní programy lákají každý semestr kolem 180 dětí do prostor pražského a ostravského gymnázia PORG.

Budeme moc rádi, pokud informaci o možnosti vyzkoušet si Objevitelskou sobotu předáte svým přátelům z Hradce Králové a okolí. Protože víme, že pro vás je vzdělávání a rozvoj dětí prioritou.

Děkujeme.

Jeanne Bočková, ředitelka Centra pro talentovanou mládež

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Biologicko-výtvarný projekt v Krkonoších