Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Logická olympiáda

 
 
 
 

Milí studenti, milé studentky,

níže naleznete informace k letošnímu ročníku Logické olympiády.

KAŽDÝ soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. Pouze pod svým emailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž můžete vyplnit online test základního kola. Registrace soutěžících z minulých let nejsou platné!

Kategorie B: prima až kvarta – žáci 2. stupně ZŠ (6. – 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií)

Kategorie C: kvinta až oktáva – studenti všech druhů SŠ v denním studiu, v případě víceletých gymnázií poslední 4 ročníky studia. Maximální věk studenta je omezen na 20 let.

Registrace soutěžících probíhá od 1. září do 30. září 2022 v záložce Vstup do soutěže kliknutím na „Chci se zaregistrovat“ a vyplněním osobních údajů – jméno, škola, třída, kategorie, případně nepovinně adresa a telefon. Pokud jste mladší 15 let, pak poproste rodiče o spolupráci a pomoc s registrací, protože je potřeba, aby rodič, či případně jiný zákonný zástupce, souhlasil se zpracováním osobních údajů dětí pro účely soutěže.

Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo, které bude sloužit ke vstupu do profilu soutěžícího, a především pro přihlášení se do základního kola soutěže, které se bude vyplňovat online. Pokud přístupové heslo nedostanete, zkontrolujte spam a koš a případně si vyžádejte nové heslo na stránce Vstup do soutěže / Zapomněl jsem heslo. Prosím, vyčkejte na potvrzení Vaší registrace zákonným zástupcem, až poté se budete moci přihlásit do svého účtu.

Logická olympiáda probíhá pro kategorie A, B a C ve třech kolech.

Základní kolo bude opět online – soutěžící se mohou připojit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoliv, kde je připojení k internetu.

Pro kategorii B proběhne ve dnech 8. – 14. října 2022,

pro kategorii C proběhne ve dnech 15. – 21. října 2022.

Krajská kola se uskuteční v pátek 4. listopadu 2022, a to prezenčně, pokud to epidemiologická situace dovolí. Nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 28. listopadu 2022.

V případě problémů s registrací či jakýchkoliv dotazů se obracejte na školní garantku soutěže Mgr. Pavlínu Michalcovou (pavlina.michalcova@bisgymbb.cz).

 
 

Ke stažení

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Biologicko-výtvarný projekt v Krkonoších