Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Benefiční koncert Pavla Zemena

 
 
 
 

Benefiční koncert Pavla Zemena se uskuteční v rámci sbírky na nový klavír pro Základní uměleckou školu v Hradci Králové. Na benefičním koncertě Pavel Zemen vystoupí bez nároku na honorář a zisk bude použit na zakoupení koncertního klavíru Petrof.

 

Vstupenky

Předprodej 250 Kč

Na místě 300 Kč

 

Odkaz na předprodej: www.hithit.com/cs/project/5603/kridlo-pro-zus

 

Koncert proběhne v úterý 5. 3. 2019 od 18 hodin v koncertním sále Biskupského gymnázia v Hradci Králové. Spolu s Pavlem Zemen vystoupí také pěvecký sbor Squadra risonante pod vedením Františka Nováka a Petry Ločárkové.

 

O Pavlu Zemenovi

Mladý klavírista Pavel Zemen se narodil v roce 1992 a hře na klavír se věnuje od svých 5 let. Navštěvoval nejprve ZUŠ v Rychnově nad Kněžnou, poté nastoupil na Konzervatoř České Budějovice, kterou zakončil absolutoriem klavíru a klarinetu. Po absolutoriu na Konzervatoři v Českých Budějovicích byl přijat v roce 2014 na JAMU v Brně. Již v prvním roce svého působení na této škole dosáhl výrazných úspěchů v mezinárodních soutěžích. Získal 1. cenu v mezinárodní soutěži “Notes in Harmony” v italské Bettoně, rovněž 1. cenu a titul absolutního vítěze v mezinárodní soutěži “Young Academy Award” v Římě v kategorii D, a také 4. místo a diplom finalisty mezinárodní soutěže “Euregio Piano Award” v německém Geilenkirchenu. V březnu 2018 získal cenu Grand Prix na Mezinárodní klavírní soutěži ve Vídni. Je semifinalistou jedné z největších interpretačních soutěží na světě, Leeds Piano Competition 2018.

 

V současné době je studentem 2. ročníku magisterského studia JAMU v Brně ve třídě prof. Aleny Vlasákové. Pravidelně koncertuje jak po celé České republice, tak i v zahraničí. Od roku 2017 je pedagogem Konzervatoře Brno.

 

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Biologicko-výtvarný projekt v Krkonoších