Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Registrace do Logické olympiády

 
 
 
 

Informace o letošním ročníku Logické olympiády na našem gymnáziu

Kategorie B: prima až kvarta (NG)

Kategorie C: kvinta až oktáva (VG)

KAŽDÝ soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz do 30. září 2023! Pouze pod svým emailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž můžete vyplnit online test základního kola. Registrace soutěžících z minulých let nejsou platné!

Registrace soutěžících probíhá v záložce Vstup do soutěže kliknutím na „Chci se zaregistrovat“ a vyplněním osobních údajů – jméno, škola, třída, kategorie, případně nepovinně adresa a telefon. Pokud jste mladší 15 let, pak poproste rodiče o spolupráci a pomoc s registrací, protože je potřeba, aby rodič, či případně jiný zákonný zástupce, souhlasil se zpracováním osobních údajů dětí pro účely soutěže.

Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo, které bude sloužit ke vstupu do profilu soutěžícího, a především pro přihlášení se do základního kola soutěže. Pokud přístupové heslo nedostanete, zkontrolujte spam a koš a případně si vyžádejte nové heslo na stránce Vstup do soutěže / Zapomněl jsem heslo. Prosím, vyčkejte na potvrzení Vaší registrace zákonným zástupcem, až poté se budete moci přihlásit do svého účtu.

Logická olympiáda probíhá pro kategorie B a C ve třech kolech.

Základní kolo bude opět online – soutěžící se mohou připojit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoliv, kde je připojení k internetu.

 

Základní kolo pro:

kategorii B: proběhne ve dnech 8. – 14. října 2023,

kategorii C: proběhne ve dnech 15. – 21. října 2023.

 

Krajská kola se uskuteční v pátek 3. listopadu 2023.

 
 

Ke stažení

 
 

Sdílet:

 

Zahradní slavnost BIGY + program akce

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Studentská konference