Mistrovství ČR škol v šachu

V závěru školního roku se dvě družstva našich studentů zúčastnila Mistrovství České republiky školních týmů v šachu, které proběhlo ve Zlíně. Tým střední školy v sestavě WFM Lada Zelbová, Tobiáš Zdechovský, Jan Vestfál a Jan Reschel skončil na 9. místě mezi 30 týmy. Výsledek mohl být ještě lepší nebýt toho, že v posledním kole narazil na jasného favorita a celkově vítězný tým z Gymnázia P. Bezruče Frýdek-Místek. Tým našeho nižšího gymnázia ve složení Lukáš Zelba, Hugo Fořt, Anna Reschelová a Josef Reschel obsadil ve své kategorii 8. místo. Jedná se o výborné umístění, neboť všichni členové zahráli nad svoje ELO (původně byli až 19. nasazení).

Děkujeme všem našim šachistům a šachistkám za skvělou reprezentaci naší školy na celostátní úrovni!

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde.