1. místo v okresním kole ve volejbale dívek

Dne 2. 10. 2024 se studentky BiGy zúčastnily okresního kola ve volejbale pod hlavičkou AŠSK. Volejbalový turnaj se uskutečnil v Hradci Králové ve sportovní hale Třebeš. Reprezentantky BiGy svoji základní skupinu absolutně ovládly, když porazily Gymnázium Boženy Němcové a Gymnázium Nový Bydžov. Ve finále se potkaly s Gymnáziem J. K. Tyla. Finálový zápas byl opravdu velmi vyrovnaný a všechny finalistky předvedly krásný volejbal s vysokou úrovní. První set naše reprezentantky prohrály 22:25, druhý set nakonec díky obrovské bojovnosti, týmovosti a chuti obhájit první místo z minulého roku vyhrály 25:20. O vítězství totiž rozhodoval počet míčů, na což dívky zvítězily, obhájily prvenství z minulého roku a postoupily do krajského kola, které se uskuteční 9. 11. 2024 v Nové Pace.

Složení týmu: Markéta Bačinová, Sofie Frydrychová, Agáta Laifrová, Ema Machková, Eliška Navrátilová, Pavlína Poulová, Kateřina Veselá

Pedagogický doprovod: Mgr. Zuzana Hrušková